Zpomalovací misky

Zpomalovací a senzorické misky

Tento segment produktů získává čím dál větší oblibu nejen u hyperaktivních psů, kteří opravdu potřebují zpomalit, ale také u normálních psů, kteří si můžou díky senzorickým miskám vychutnat obohacující odměnu / krmnou dávku úplně jinak než obvykle.

 

Skvělou výhodou je i smyslové zpestření – chuť, zrak a v neposlední řadě kreativita páníčka, který se může na aranžování opravu vyřádit. Zákazníci se nám velmi rádi chlubí se svými výtvory a občas to stojí za to:

 

Sodapup nabízí velikou variabilitu, co se týká pomalého jezení. Pro každého psa je totiž potřeba vybrat tu správnou, aby se u ní dokázal uvolnit, a zároveň nebyla moc těžká, aby se nedostal do stresu.

 

Většina misek je navíc vyrobena ze stejného nebo podobného materiálu jako žvýkací hračky, takže vydrží i drsnější zacházení.

1 položek celkem

Cena

449450
1449450
Senzorická miska Mandala
Novinka Tip
449 Kč / ks

Novinka od americké značky SodaPup – senzorická miska ve tvaru mandaly. Miska má spoustu využití, například je skvělá proti hltání, pes si sám vybere pořadí, ve kterém chce jednotlivé chody sníst (naplňujete potřebu volby), navíc vás příprava pestrého jídla bude náramně bavit.

+ další
Kód: SPZM2