Azorky tréninkové pamlsky pro psy hmyzí

Azorky - tréninkové pamlsky jsou malé cca 8mm kuličky určené pro rychlé odměňování psa.

V našich tréninkových pamlscích jsou tři základní suroviny. Lněná moukakokosová mouka a  sušená syrovátkaTyto suroviny byly pečlivě vybírány s ohledem na jejich nutriční hodnoty a zdravotní přínos pro psy.

V pamlscích  hmyzích je použita odtučněná výběrová moučka z larev  Bráněnky, vyrobená v ČR. Larvy Bráněnky jsou například oproti moučnému červu méně tučné, plné proteinu a jejich chov je méně náročný a zároveň velmi ekologický.

V neposlední řadě je do pamlsků přidán  banán a jablkoA to nejen pro jejich báječnou chuť, ale především pro jejich vysoký obsah vitamínů a minerálních látek.

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
162 Kč / ks 85 Kč / ks od 85 Kč / ks 144,64 Kč bez DPH 75,89 Kč bez DPH od 75,89 Kč bez DPH
Dostupnost: Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: TMH200 TMH100 Zvolte variantu
Azorky tréninkové pamlsky pro psy hmyzí
Azorky tréninkové pamlsky pro psy hmyzí
Novinka

Detailní popis produktu

Tréninkové Hmyzí

Popis složení

  • Moučka z larev Bráněnky: významný podíl proteinu, nízký obsah tuku, chov velmi šetrný k přírodě
  • Lněná mouka: Velmi vysoký obsah vlákniny, vysoký obsah bílkovin, vitamíny skupiny B, Hořčík, Vápník, kyselina listová.
  • Sušená syrovátka: Bohatá na sacharidy, energie, nízký obsah tuku, řada vitamínů B, C a E. Vápník, Draslík, Sodík, Železo, Mangan, Měď, Fosfor, Hořčík a Zinek.
  • Kokosová mouka: Posílení imunity, pozitivní vliv na funkci mozku, na srst, kůži, srdce. Antivirový a antibakteriální účinek, antioxidant a protizánětlivé účinky.
  • Jablko: zdraví prospěšné kyseliny - chrání střevní mikroflóru a zabraňují kvašení ve střevech, vláknina pro lepší trávení, zdroj vitamínů a minerálů
  • Banán: dobré trávení, posílení a regeneraci svalstva a zdravé srdce, velké množství draslíku, vlákniny a vitaminu A a C.

Česká kvalita

Odebíráme suroviny výhradně od českých dodavatelů.

Bez chemie

žádné konzervanty, dochucovadla, barviva ani soli