Azorky tréninkové pamlsky pro psy dary moře vážené

Azorky - tréninkové pamlsky jsou malé cca 8mm kuličky určené pro rychlé odměňování psa.

V našich tréninkových pamlscích jsou tři základní suroviny. Lněná moukakokosová mouka a sušená syrovátkaTyto suroviny byly pečlivě vybírány s ohledem na jejich nutriční hodnoty a zdravotní přínos pro psy.

V pamlscích Dary moře jsou součástí výběrové moučky z Olihní a Slávky zelenoústé (Novozélandská mušle), které díky svému specifickému zpracování uchovají výraznou vůni mořských plodů. A jako bonus jsme pro její skvělé vlastnosti přidali sušenou Kelpu. 

V neposlední řadě je do pamlsků přidán  banán a jablko. A to nejen pro jejich báječnou chuť, ale především pro jejich vysoký obsah vitamínů a minerálních látek.


Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
441 Kč / ks 845 Kč / ks od 441 Kč / ks 393,75 Kč bez DPH 754,46 Kč bez DPH od 393,75 Kč bez DPH
Dostupnost: Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: TMDM05 TMDM1 Zvolte variantu
Azorky tréninkové pamlsky pro psy dary moře vážené
Azorky tréninkové pamlsky pro psy dary moře vážené
Novinka

Detailní popis produktu

Tréninkové Dary moře vážené

Složení

  • Moučka z Olihní: vitamín B1, cholin, B12, E, PP, draslík, hořčík, fosfor, jód, kobalt, měď, molybden, selen a zinek.
  • Moučka ze Slávky zelenoústé: tvorba a regeneráce chrupavky a kloubního mazu, především udržuje klouby pohyblivé a volné a zvyšuje bolestivost při kloubních onemocněních.
  • Kelpa: imunitu organizmu, silné antioxidační účinky, antibakteriální a antivirové účinky, urychluje rekonvalescenci po nemoci, nebo při fyzické zátěži. Podporuje mozek a mozkové funkce - stimulant mozkových funkcí ( paměť, koncentrace, kognitivní - poznávací funkce, aj. Potlačuje a odstraňuje zubní plak a zubní kámen. Podporuje spalování tuků. Detoxikace organismu a vylučování toxinů z těla. 
  • Lněná mouka: Velmi vysoký obsah vlákniny, vysoký obsah bílkovin, vitamíny skupiny B, Hořčík, Vápník, kyselina listová.
  • Sušená syrovátka: Bohatá na sacharidy, energie, nízký obsah tuku, řada vitamínů B, C a E. Vápník, Draslík, Sodík, Železo, Mangan, Měď, Fosfor, Hořčík a Zinek.
  • Kokosová mouka: Posílení imunity, pozitivní vliv na funkci mozku, na srst, kůži, srdce. Antivirový a antibakteriální účinek, antioxidant a protizánětlivé účinky.
  • Jablko: zdraví prospěšné kyseliny - chrání střevní mikroflóru a zabraňují kvašení ve střevech, vláknina pro lepší trávení, zdroj vitamínů a minerálů
  • Banán: dobré trávení, posílení a regeneraci svalstva a zdravé srdce, velké množství draslíku, vlákniny a vitaminu A a C.

Bez chemie

žádné konzervanty, dochucovadla, barviva ani soli

Česká kvalita

Odebíráme suroviny výhradně od českých dodavatelů.