Sodapup

  • Vyrobeno v USA (výroba probíhá v 5ti různých továrnách)
  • Na trhu jsou od roku 2013.
  • K výrobě plnících hraček používají vlastní patentovaný materiál “Puppyprene”, který splňuje extrémní kritéria v odolnosti.
  • Produkty jsou zásadně ze zdravotně nezávadných materiálů a splňují ty nejpřísnější podmínky – žádné ftaláty, BPA ani další škodlivé složky.
  • Firma se aktivně zapojuje do boje proti globální změně klimatu a sama hledá cesty, jak snížit svou uhlíkovou stopu.
  • Firma podporuje lokální charity, útulky a další organizace, které pomáhají psům.
7 položek celkem

Cena

349449
1349449

Značky

Položek k zobrazení: 7
Žvýkací hračka nylon Sýr
Novinka Tip
349 Kč / ks

Velmi tvrdá a odolná nylonová hračka v designu švýcarského sýru je určená pro ty nejextrémnější žvýkaly. Univerzální velikost i tvar je vhodný jak pro štěňata, malé psy, tak pro psy střední. Výrobce uvádí, že kost je vhodná pro psy do 30ti kg, my doporučujeme ale spíš do 20-25 kg. Materiál je zdravotně nezávadný a bezpečný.

jsou pořádně tvrdé, zdravotně nezávadné a velmi odolné.

Nenechávat o samotě

Hračka je velmi odolná a vydrží i opravdu extrémního žvýkala. Vždy je ale nutné mít vašeho psa pod kontrolou. Nikdy nevíte, jak moc kreativního tvora doma máte a co všechno s hračkou dokáže provést. Opotřebené nebo poškozené hračky vyměňte. Hračky by pes neměl jíst, proto pokud se mu povede jí sníst celou nebo její kus, doporučujeme návštěvu veterináře.

Osobně máme vyzkoušeno na našem ,,žvejkalovi,, a můžeme doporučit.  

Kód: SPKH1
346969 MAIN
Novinka Tip
399 Kč / ks

Lízací podložka 20 x 20cm se vzorem Kostiček je skvělou pomůckou pro zkvalitnění života vašeho parťáka. Je vyrobená v USA z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu, který je vhodný do myčky, mrazáku i mikrovlnné trouby. Podložka je tedy to poslední, co bude stát v cestě vaší kreativitě a enrichmentovému umění.

Sodapup kostičky jsou vhodné pro začínající lízače, nebo psy, kteří si jídlo moc nevychutávají.
Vzorek není tak vysoký a jídlo se z podložky dostává snadněji.

 

 

Cenově jsou lízací podložky o něco dražší než u konkurence, ale vzhledem ke kvalitě materiálů a zpracování si cenu odůvodní velmi lehce dlouhou životností a dalšími benefity.

Kód: SPLP2
346977 PT4
Novinka Tip
399 Kč / ks

Lízací podložka 20 x 20cm vzor Puzzle. Tato báječná pomůcka je první volbou  pro zkvalitnění života vašeho chlupáče. Je vyrobená v USA z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu, který je vhodný do myčky, mrazáku i mikrovlnné trouby.

Puzzle vzor je lahůdka pro vytrvalce, kteří si lízání užívají a vydrží u něj dlouho. 
Tato podložka má vysoký vzorek a spoustu malých záhybů, proto dokáže zabavit vašeho psa na dlouho. 

 
+ další
Kód: SPLP4
bathtub series
Novinka Tip
399 Kč / ks

Lízací podložka vzor Kachniček. Tato báječná pomůcka je první volbou  pro zkvalitnění života vašeho chlupáče. Je vyrobená v USA z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu, který je vhodný do myčky, mrazáku i mikrovlnné trouby.

Duckies vzor je lahůdka pro vytrvalce, kteří si lízání užívají a vydrží u něj dlouho. 
Tato podložka má vysoký vzorek a spoustu malých záhybů, proto dokáže zabavit vašeho psa na dlouho. 

 
Kód: SPLP7
Lízací podložka s přísavkami Whale
Novinka Tip
399 Kč / ks

Lízací podložka se vzorem velryby je skvělou pomůckou pro zkvalitnění života vašeho parťáka. Je vyrobená v USA z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu, který je vhodný do myčky, mrazáku i mikrovlnné trouby. Podložka je tedy to poslední, co bude stát v cestě vaší kreativitě a enrichmentovému umění. Navíc má na zadní straně 12 přísavek, takže je skvělá do sprchy nebo na vertikální hladké povrchy.

 
Kód: SPLP9
346979 MAIN
Novinka Tip
399 Kč / ks

Lízací podložka 20 x 20cm vzor Zombie. Tato báječná pomůcka je první volbou  pro zkvalitnění života vašeho chlupáče. Je vyrobená v USA z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu, který je vhodný do myčky, mrazáku i mikrovlnné trouby.

Zombie vzor je lahůdka pro vytrvalce, kteří si lízání užívají a vydrží u něj dlouho. 
Tato podložka má vysoký vzorek a spoustu malých záhybů, proto dokáže zabavit vašeho psa na dlouho. 

 
+ další
Kód: SPLP1
Senzorická miska Mandala
Novinka Tip
449 Kč / ks

Novinka od americké značky SodaPup – senzorická miska ve tvaru mandaly. Miska má spoustu využití, například je skvělá proti hltání, pes si sám vybere pořadí, ve kterém chce jednotlivé chody sníst (naplňujete potřebu volby), navíc vás příprava pestrého jídla bude náramně bavit.

+ další
Kód: SPZM2