Kousací hračky

Sodapup má ve své nabídce spoustu žvýkacích nylonových hraček. Ač jsme se ze začátku trochu divili, spousta psů má tento materiál velmi rádo a vyhraje si s ním desítky minut. Některé hračky mají i otvory a prohlubně, do kterých se dá vměstnat tekutá odměna (arašídové máslo, konzerva), což dále zvyšuje využitelnost hračky.

 

Samozřejmě se hračky časem okoušou, nicméně v porovnání s konkurencí se jedná o jedny z nejodolnějších hraček vůbec. Toto je třeba komunikovat se zákazníkem, hračka totiž může za pár použití vypadat klidně i takto a je to v pořádku.


Stejně jako u plnících hraček a lízacích podložek, i tady si Sodapup vyhrál s nejrůznějšími vzory. Toto zboží je navíc relativně spotřební, takže když si naučíte vaše zákazníky a budete mít velkou variabilitu, budou je u vás nakupovat opakovaně.

1 položek celkem

Cena

349350
1349350

Značky

Položek k zobrazení: 1
Žvýkací hračka nylon Sýr
Novinka Tip
349 Kč / ks

Velmi tvrdá a odolná nylonová hračka v designu švýcarského sýru je určená pro ty nejextrémnější žvýkaly. Univerzální velikost i tvar je vhodný jak pro štěňata, malé psy, tak pro psy střední. Výrobce uvádí, že kost je vhodná pro psy do 30ti kg, my doporučujeme ale spíš do 20-25 kg. Materiál je zdravotně nezávadný a bezpečný.

jsou pořádně tvrdé, zdravotně nezávadné a velmi odolné.

Nenechávat o samotě

Hračka je velmi odolná a vydrží i opravdu extrémního žvýkala. Vždy je ale nutné mít vašeho psa pod kontrolou. Nikdy nevíte, jak moc kreativního tvora doma máte a co všechno s hračkou dokáže provést. Opotřebené nebo poškozené hračky vyměňte. Hračky by pes neměl jíst, proto pokud se mu povede jí sníst celou nebo její kus, doporučujeme návštěvu veterináře.

Osobně máme vyzkoušeno na našem ,,žvejkalovi,, a můžeme doporučit.  

Kód: SPKH1